Elloptak egy kamion KitKat csokit

A Kispolgár mobilra készült. Az app ingyenes!

Tizenkét tonna KitKat tűnt el az őket szállító teherautóval együtt. Ezt a csokit gyártó Nestlé közölte szombaton.

A rakomány Olaszországból Lengyelországba tartott, de nem érkezett meg. A gyártó szerint ezt már húsvétig nem tudják pótolni. Így valószínű, hogy hiány lesz a boltokban, és a nyuszicsomagokba nem kerülhet ebből a csokiból.

Szerencsére rengeteg más csoki van a piacon, szóval éhen nem maradunk.

A KitKat csokoládé száz éve létezik. Jelenleg a svájci Nestlé gyártja, és szinte az egész világon kapható. (Telex)

A Kispolgár mindenkié.

Szeretnénk, ha minden gyerek olvashatna újságot, előfizetés nélkül. Az app ingyenes és reklámmentes. Kérjük, ha teheti, támogassa munkánkat! Köszönjük!

A hét műtárgya: az Aberdeen Bestiárium

A középkori embernek a krokodil pont olyan furcsa és hihetetlen volt, mint az emberfejű oroszlán.

Több tízezer sárkány repült a dán tengerparton

A világ legnagyobb sárkányfesztiválját rendezték meg nemrég.

Jó reggelt!

Szörnyű meleg lesz, úgyhogy inkább szörnyekkel foglalkozunk.