A világhírű kanadai énekes felhívta a családját is a színpadra a budapesti koncertjén

A Kispolgár mobilra készült. Az app ingyenes!

Hétfő este adott koncertet a Budapest Parkban Alanis Morissette kanadai énekesnő. Az ő édesanyja magyar volt, aki még 1956-ban vándorolt ki Magyarországról.

Az énekesnő a budapesti koncert egy pontján el is mesélte a közönségnek, hogy félig magyar. Azt is elárulta, hogy családja is ott van a koncerten.

Sőt, az Ironic című dalára fel is hívta őket a színpadra. Ott énekelt vele a nagynénje, a férje és két gyereke is.

A megható pillanatokról természetesen videó is felkerült az internetre:

A Kispolgár mindenkié.

Szeretnénk, ha minden gyerek olvashatna újságot, előfizetés nélkül. Az app ingyenes és reklámmentes. Kérjük, ha teheti, támogassa munkánkat! Köszönjük!

Mindenki meggyullad, már nincs átok Harry Kane-en – híradó

Továbbá egy kis Orbán Viktor és három kis szervál.

Érkezik az újabb Jégkorszak-film a mozikba

A sorozat hatodik epizódját jövő márciustól láthatjátok. Most is jól jönne egy kis jégkorszak...

Mi a manó az a hőkupola?

Brutál meleg van miatta egész Európában.