A világhírű kanadai énekes felhívta a családját is a színpadra a budapesti koncertjén

A Kispolgár mobilra készült. Az app ingyenes!

Hétfő este adott koncertet a Budapest Parkban Alanis Morissette kanadai énekesnő. Az ő édesanyja magyar volt, aki még 1956-ban vándorolt ki Magyarországról.

Az énekesnő a budapesti koncert egy pontján el is mesélte a közönségnek, hogy félig magyar. Azt is elárulta, hogy családja is ott van a koncerten.

Sőt, az Ironic című dalára fel is hívta őket a színpadra. Ott énekelt vele a nagynénje, a férje és két gyereke is.

A megható pillanatokról természetesen videó is felkerült az internetre:

A Kispolgár mindenkié.

Szeretnénk, ha minden gyerek olvashatna újságot, előfizetés nélkül. Az app ingyenes és reklámmentes. Kérjük, ha teheti, támogassa munkánkat! Köszönjük!

Mi az a lélekvándorlás? Tényleg van olyan, hogy előző élet?

Egyes vallások szerint gyakran újjászületünk. A tudósok szerint viszont egy életünk, egy halálunk van.

Jó reggelt!

Vajon újjá tud születni a lélek?