Agresszív kecskéket fogott el a rendőrség

A Kispolgár mobilra készült. Az app ingyenes!

Az amerikai Washington államban található Kent rendőrsége őrizetbe vett két kecskét, mert azok gyalogosokat zaklattak. A két szökött kecske a városban bolyongott és megkergette a járókelőket. A rendőrök nem tudták pontosan megmondani, honnan szökhettek meg az állatok, és azt sem, hogy miért viselkedtek ilyen bután.

A két „bűnöző”. Fotó: Kent Police Department

„Félreértés ne essék, nagyon cuki állatok. De viccen kívül, az nem OK, ha valaki járókelőket kerget, legyen az akár ember, akár kecske” – írta a helyi rendőrség a közösségi médiában. A rendőrök viccelődtek is. Amikor megkérdezték az állatokat hogy miért viselkedtek ilyen agresszíven, az egyikük annyit mekegett vissza, hogy neeeeee-héz napjuk volt.

Kecskék a rendőrautóban. Kép: Kent Police Department

A kecskéket végül nem rabosították, viszont rendőrautóval szállították át a helyi álletmenhelyre, ahol megpróbálják megtalálni a tulajdonosukat. (upi.com)

A Kispolgár mindenkié.

Szeretnénk, ha minden gyerek olvashatna újságot, előfizetés nélkül. Az app ingyenes és reklámmentes. Kérjük, ha teheti, támogassa munkánkat! Köszönjük!

Lecsaptak a veszélyes büfékocsikra, kész a lop-stop törvény – híradó

Autó üldözés Budapesten, dróncsapások, uniós pénzek és jégeső.

Pénteken jön a Mozgás Éjszakája

Ingyenesen kipróbálhatsz egy csomó sportágat az ország 90 pontján

Csütörtökön indul az eddigi legnagyobb és leghosszabb foci-vébé

A leglelkesebbek több mint száz meccset nézhetnek majd meg.