Felújították és színesre festették a padokat a gyerekek egy iskolában

A Kispolgár mobilra készült. Az app ingyenes!

A Kiskunfélegyházi Platán Utcai Általános Iskolában a nyári szünet alatt az egyik hetedik osztály újította fel az iskolapadokat Tarjányi Xénia művésztanár vezetésével.

A diákok fantasztikusat alkottak, amikor a lerobbant, unalmas iskolapadokat felújították és színesre festették. Mindezt hatalmas örömmel és lelkesedéssel tették.

Szeptembertől pedig immár nyolcadikosként ezekben az egyedi, saját kezük munkájával díszített térben tanulhatnak tovább – mesélte a 24.hu-nak a tanárnő.

A felújításba a gyerekeknek és a tanárnak besegítettek az iskola karbantartói is. Ők gondoskodtak a padok lakkozásáról és a lábak festéséről.

„Ilyen vidám, színes teremben még tanulni is könnyebb lesz” – írták a színes padokat bemutató fotók mellé a Facebookon.

 

A Kispolgár mindenkié.

Szeretnénk, ha minden gyerek olvashatna újságot, előfizetés nélkül. Az app ingyenes és reklámmentes. Kérjük, ha teheti, támogassa munkánkat! Köszönjük!

Két új Gripen érkezett a magyar légierőhöz

Így már 18 ilyen gép őrzi a magyar légteret.

Jó reggelt!

Mit csinál a hőség, amikor rekken?

Pusztít a hőség Európában, nem siet a magyar euró – híradó

Bábok jöttek az állatkertbe. Ukrános és urános hírek.