Jó reggelt!

A Kispolgár mobilra készült. Az app ingyenes!

Marad a hideg, a köd, a zimankós, zehernyés idő. Remek nap ez olvasgatásra vagy kézműves hobbikhoz. Sajnos odakint csak a zehernye van, még hó sem jár hozzá.

De hát nem kaphatunk meg mindent. Ma tovább mesélünk azokról a dolgokról, amiket régen megígértek nekünk a jövőről álmodozók, aztán most meg itt a jövő… és például sehol sincs a mágnesvasút!

Van viszont egy csodálatos űrfotónk, egy még csodálatosabb mosodai verekedésünk, és egy nagyon cuki fegyverünk, bármilyen furcsán hangzik ez.

Margit és Piroska napja van, valamint Amerikában a Nemzeti Micimackó-nap. Szóval az olvasgatás közben megölelheted a mackót is, nincs abban semmi rossz. Pláne ilyen hidegben!

A Kispolgár mindenkié.

Szeretnénk, ha minden gyerek olvashatna újságot, előfizetés nélkül. Az app ingyenes és reklámmentes. Kérjük, ha teheti, támogassa munkánkat! Köszönjük!

Pusztít a hőség Európában, nem siet a magyar euró – híradó

Bábok jöttek az állatkertbe. Ukrános és urános hírek.

Négy városban forgatták Dánielfy és a Honeybeast közös dalát 

 A Bárcsak lennék című dal egy igazi nyári sláger.

Kacsa, takarítás, gólöröm: a foci-vb vidám pillanatai

Még messze a vége, de máris született néhány új ikon.