Jó reggelt!

A Kispolgár mobilra készült. Az app ingyenes!

Boldog névnapot, Jolánok és Violák! Nem meglepő, hogy meleg lesz, de nem megy 30 fok fölé. Ennek ellenére, sőt épp ezért veszélyes, hogy extrém erős UV-bombázást jeleznek előre. Szóval ma tényleg kelleni fog a naptej, mert különben már félóra alatt úgy megpufákol, elagyabugyál a nap, hogy az másnap fájni fog.

Sajnos a világ szerencsétlenebb részein nemcsak a napsugarak bombáznak, hanem igazi bombák és rakéták. Izrael és Irán között kitört a háború, és bár szerencsére a robbanások messze vannak, a hatását érezni fogjuk itt is. Erről írunk ma részletesen. És igyekszünk ennél könnyedebb témákkal enyhíteni a feszültséget. Szép napot kívánunk, lehetőleg árnyékban!

A Kispolgár mindenkié.

Szeretnénk, ha minden gyerek olvashatna újságot, előfizetés nélkül. Az app ingyenes és reklámmentes. Kérjük, ha teheti, támogassa munkánkat! Köszönjük!

Mindenki meggyullad, már nincs átok Harry Kane-en – híradó

Továbbá egy kis Orbán Viktor és három kis szervál.

Érkezik az újabb Jégkorszak-film a mozikba

A sorozat hatodik epizódját jövő márciustól láthatjátok. Most is jól jönne egy kis jégkorszak...

Mi a manó az a hőkupola?

Brutál meleg van miatta egész Európában.