Sült halat hagyott egy nyest egy autó motorházában

A Kispolgár mobilra készült. Az app ingyenes!

A nyest egy kis ragadozó állat, ami sokszor bújik be autók motorterébe, mert ott meleg és biztonságos helyet talál. Bár ránézésre cuki kis emlősről van szó, az autósok nem örülnek a megjelenésüknek. Ugyanis gyakran megrágcsálják a vezetékeket, a csöveket és a szigetelést.

Egy hévízi nő ablakmosót akart önteni a kocsija tartályába. Nagyon megijedt, amikor a motorháztető felnyitása után egy sült hal nézett szembe vele. Először azt hitte, rosszul lát. Attól is félt, hogy a nyest még ott bujkál a motorban és esetleg rátámad. Később látta meg, hogy a hal már kiszáradt, és csak egy falat hiányzott belőle. Mindezt a Nyest ellen küzdők Facebook-oldalon adta hírül.

Nem először költözött be a kocsijába a nyest, pedig sok mindennel próbálta távol tartani a rágcsálókat. Kipróbált szinte mindent, amit mások tanácsoltak. Kutyaszőrt, emberi hajat és illatosítót is tett a motortérbe, de hiába. A nyestet, úgy tűnik, ez nem zavarta.

Az „ajándék”.

A Kispolgár mindenkié.

Szeretnénk, ha minden gyerek olvashatna újságot, előfizetés nélkül. Az app ingyenes és reklámmentes. Kérjük, ha teheti, támogassa munkánkat! Köszönjük!

Beteg gyerekeken segít a pápa magyarországi autójáért kapott pénz

Eladták azt a fehér Fiatot, amivel Budapesten közlekedett Ferenc pápa.

Garfield

Nagy a baj!

Jó reggelt!

Ne vigyen el a mándruc!