Valaki műanyag szemeket ragaszt a szobrokra Oregonban

A Kispolgár mobilra készült. Az app ingyenes!

Az oregoni Bend városában az elmúlt hetekben valaki műanyag, mozgó szemeket ragasztott az utcai szobrokra és műalkotásokra.

A város vezetése fotókat tett közzé a szobrokról, és azt kérte a lakosoktól, hogy álljanak le a ragasztgatással, mert nagyon sokba kerül eltávolítani a szemeket úgy, hogy az alkotások ne sérüljenek meg.

Fotó: City of Bend, Oregon/Facebook

Azt ugyan ők is elismerték, hogy a szobrokon sokat lehet röhögni, de nem szeretnék, hogy ennek a művészet lássa kárát.

A városvezetés bejegyzésére a lakosok is reagáltak, de ők nagyon jól szórakoznak a műanyag szemeken. Egyikük azt írta: a szemeknek maradniuk kell!

Fotó: City of Bend, Oregon/Facebook

(CBBC)

A Kispolgár mindenkié.

Szeretnénk, ha minden gyerek olvashatna újságot, előfizetés nélkül. Az app ingyenes és reklámmentes. Kérjük, ha teheti, támogassa munkánkat! Köszönjük!

Lecsaptak a veszélyes büfékocsikra, kész a lop-stop törvény – híradó

Autó üldözés Budapesten, dróncsapások, uniós pénzek és jégeső.

Pénteken jön a Mozgás Éjszakája

Ingyenesen kipróbálhatsz egy csomó sportágat az ország 90 pontján

Csütörtökön indul az eddigi legnagyobb és leghosszabb foci-vébé

A leglelkesebbek több mint száz meccset nézhetnek majd meg.