Négy városban forgatták Dánielfy és a Honeybeast közös dalát 

A Kispolgár mobilra készült. Az app ingyenes!

Friss dallal jelentkezett Dánielfy és a Honeybeast. Utóbbi zenekar frontembere, Tarján Zsófi elmondta, egy nagyon kedves, vidám számot alkottak. „Eleinte féltem tőle, mert a Honeybeastben inkább mélyebb, komorabb témákhoz szoktam, de ahogy elkezdtem énekelni, azt éreztem, hogy megemeli a lelkemet. Remélem, másokra is hasonló hatással lesz” – nyilatkozta.

Dánielfy Gergely színész, énekes korábban az X-faktorban tűnt fel, majd a 2018-as Eurovíziós Dalfesztivál hazai válogatójába is bejutott. Az elmúlt években műsorvezetőként is dolgozott.

A videoklip a refrénben megjelenő négy városban – Rómában, Londonban, Párizsban és Prágában – forgott. Tarján Zsófi Londonba és Rómába, Dánielfy Gergő pedig Prágába és Párizsba látogatott el.

A Kispolgár mindenkié.

Szeretnénk, ha minden gyerek olvashatna újságot, előfizetés nélkül. Az app ingyenes és reklámmentes. Kérjük, ha teheti, támogassa munkánkat! Köszönjük!

Kacsa, takarítás, gólöröm: a foci-vb vidám pillanatai

Még messze a vége, de máris született néhány új ikon.

Hogyan láthatnak jobban az önvezető autók? Emberibbé kell tenni az érzékelőit

Tudósok kifejlesztettek egy olyan apró érzékelőt, amely az emberi szem működését utánozza, és segíthet az autóknak jobban „látni” a sötétben és a vakító fényben is.

Jó reggelt!

Lehetne egy meccs akár 60 vagy 80 perces is, nem igaz?