Barack Obama volt amerikai elnök megszólalt az ufókról

A Kispolgár mobilra készült. Az app ingyenes!

Az Egyesült Államok korábbi elnöke, Barack Obama nemrég egy podcastban szerepelt. A beszélgetés során villámkérdéseket is feltettek neki. Az egyik az volt, hogy léteznek-e idegenek.

Obama erre azt válaszolta, hogy „léteznek”. Majd úgy folytatta, hogy ő nem látta őket. És nem az 51-es körzetben tartják az ufókat. A körzetről már írtunk nektek korábban. Ez egy katonai bázis Amerikában, a nevadai sivatag közepén. Nagyon távol esik a lakott területektől. Egy elmélet szerint itt földönkívülieken végeznek kísérleteket. De valójában haditechnikai eszközöket fejlesztenek.

Ufófotó egy háromszög alakú objektumról

Több sem kellett a közösségi média felhasználóinak, máris iszonyatos sebességgel terjedt el a hír, hogy Barack Obama megerősítette az ufók létezését. Később a volt elnök kénytelen volt tisztázni a kijelentéseit.

Közölte, hogy mivel a podcastban éppen villámkérdéseket szegeztek neki, csak röviden válaszolt. Azt írta: „statisztikailag az univerzum olyan hatalmas, hogy nagy az esélye annak, hogy van ott élet. De a naprendszerek közötti távolságok nagyok, így annak az esélye, hogy meglátogattak minket, alacsony. Nem láttam bizonyítékot arra, hogy az ufók kapcsolatba léptek volna velünk. Tényleg” – fejtegette.

A korábbi ufós cikkeinket ide kattintva érhetitek el.

A Kispolgár mindenkié.

Szeretnénk, ha minden gyerek olvashatna újságot, előfizetés nélkül. Az app ingyenes és reklámmentes. Kérjük, ha teheti, támogassa munkánkat! Köszönjük!

Mi az a lélekvándorlás? Tényleg van olyan, hogy előző élet?

Egyes vallások szerint gyakran újjászületünk. A tudósok szerint viszont egy életünk, egy halálunk van.

Jó reggelt!

Vajon újjá tud születni a lélek?