Egy kistacskót és egy nyuszit is kimentettek a tűzoltók egy égő házból Budapesten

A Kispolgár mobilra készült. Az app ingyenes!

Az Országos Mentőszolgálat számolt be róla nemrég, hogy kollégáikat és a tűzoltókat a napokban egy budapesti lakástűzhöz riasztották.

A lakásból egy füstmérgezésben szenvedő nőt menekítettek ki, akit azonnal elláttak és kórházba szállítottak. De a mentők nem feledkeztek meg a kisállatairól sem: a lakásból egy tacskót és egy nyuszit is kihoztak.

Fotó: Országos Mentőszolgálat/Facebook

Az állatok nagyon megrémültek, de oxigénterápiát, nyugtatást és simogatást is kaptak, így hamar jobban lettek.

Fotó: Országos Mentőszolgálat/Facebook

A Kispolgár mindenkié.

Szeretnénk, ha minden gyerek olvashatna újságot, előfizetés nélkül. Az app ingyenes és reklámmentes. Kérjük, ha teheti, támogassa munkánkat! Köszönjük!

Nagyon meleg van és csak rosszabb lesz, narancssárga lett egy miskolci patak – híradó

Az új kormány felszámolja a jelenlegi közmédiát, de Hadházy Ákos munkájára továbbra sem számít. És tacskók.

Sofőr nélküli rekord született Európa leghíresebb pályáján

Teljesen önvezető üzemmódban ment körbe a Nürburgringen egy autó.

Hogy áll az ukrajnai háború?

Oroszország egyre inkább védekezésre kényszerül - és egyre gyakrabban nem sikerül neki.