Jelmezben, traktorokkal vonultak a ballagók több városban is

A Kispolgár mobilra készült. Az app ingyenes!

Zajlanak a ballagások a középiskolákban, azaz ilyentájt sok végzős hatalmas bulit csap. Néhányan fáklyás éneklést, mások traktoros búcsúztatót szerveznek az utolsó napokra.

A Szegedi SZC Csonka János Technikumban például autós-motoros ballagást tartottak. A diákok hetven járművel vonultak fel a városban, többen crossmotorokkal, versenyautókkal, veterán autókkal.

Fotó: Szegedi SZC Csonka János Technikum
Fotó: Szegedi SZC Csonka János Technikum

Székesfehérváron bolondballagást tartottak a végzősök, jelmezben mentek végig a városon, majd előadásokat mutattak be. Idén több mint 800 diák vett részt az eseményen.

Fotó: Kiss László/Székesfehérvár/Facebook

Jelmezes búcsúztató zajlott a XII. kerületi BGSZC Budai Technikumban is, ahol a végzősök mindenféle színes, mintás ruhát öltöttek magukra:

Fotó: BGSZC Budai Technikum/Facebook

A Galamb József Mezőgazdasági Technikum és Szakképző Iskola végzősei idén is traktorokra ülve ballagtak el, ahogy hosszú évek óta. Majdnem harminc traktorral gurultak végig Makón:

Fotó: Makó Hivatalos Honlapja/Facebook

A Csukás Zoltán Mezőgazdasági Technikum és Szakképző Iskola végzősei is hasonlóképpen tettek.

Fotó: Kisalföldi ASzC Csukás Zoltán Mezőgazdasági Technikum és Szakképző Iskola

Mindannyiuknak gratulálunk!

A Kispolgár mindenkié.

Szeretnénk, ha minden gyerek olvashatna újságot, előfizetés nélkül. Az app ingyenes és reklámmentes. Kérjük, ha teheti, támogassa munkánkat! Köszönjük!

Jó reggelt!

Lehetne egy meccs akár 60 vagy 80 perces is, nem igaz?

Nagyon meleg van és csak rosszabb lesz, narancssárga lett egy miskolci patak – híradó

Az új kormány felszámolja a jelenlegi közmédiát, de Hadházy Ákos munkájára továbbra sem számít. És tacskók.

Sofőr nélküli rekord született Európa leghíresebb pályáján

Teljesen önvezető üzemmódban ment körbe a Nürburgringen egy autó.