Érkezik az újabb Jégkorszak-film a mozikba

A Kispolgár mobilra készült. Az app ingyenes!

Újabb, már a hatodik részéhez ér a nagyon vicces és nagyon népszerű Jégkorszak-sorozat. A film, amit jövő tavasszal mutatnak be a magyar mozik, a Forráspont címet kapta.

A történet szerint a már megszokott szereplők, vagyis Sid, Manny, Diego, Ellie, na meg persze Motkány megint veszélyes helyre tévednek. Most egy dinoszauruszokkal és lávafolyamokkal teli világba kalandoznak. Közben folyton bajba keverednek, ahonnan egymást segítve kell kikecmeregniük.

Az első Jégkorszak filmet még 2002-ben mutatták be, óriási sikerrel. A sorozat eddig több mint 3,2 milliárd dollárt, vagyis közel 1000 milliárd forintot hozott a gyártóknak.

Az új filmet is az eredeti színészgárda szinkronizálja, Ray Romanóval, Queen Latifah-val és John Leguizamoval az élen. A filmet jövőre magyar szinkronnal is vetítik majd a mozik. Addig pedig itt az első előzetes hozzá.

 

A Kispolgár mindenkié.

Szeretnénk, ha minden gyerek olvashatna újságot, előfizetés nélkül. Az app ingyenes és reklámmentes. Kérjük, ha teheti, támogassa munkánkat! Köszönjük!

Mi a manó az a hőkupola?

Brutál meleg van miatta egész Európában.

Két új Gripen érkezett a magyar légierőhöz

Így már 18 ilyen gép őrzi a magyar légteret.

Jó reggelt!

Mit csinál a hőség, amikor rekken?