Jó reggelt!

A Kispolgár mobilra készült. Az app ingyenes!

Boldog János és Teodor napot kívánunk ezen a hideg napon. Esni nem fog semmi, a nap is sütni fog, de meleget nem ad.

Elmúlt a karácsony, nem kell már ünnepélyeskedni. Mai témánk a kula! Libakakáról is lesz szó, de ennél fogósabb kérdéseket is boncolgatunk ez ügyben. Büdös, büdös, de az élet része, ahogy az evés. Minden állat és ember kulázik… de akkor vajon mi van, amikor az isten emberré lesz? Ma kiderül!

Híradó is lesz, mert ez az egyik utolsó munkanap az évben. Persze nem neked, hiszen szünet van! Jó szórakozást! És ha még nem tetted, ma még beleszólhatsz abba, hogyan írjuk a Kispolgárt neked a jövőben!

A Kispolgár mindenkié.

Szeretnénk, ha minden gyerek olvashatna újságot, előfizetés nélkül. Az app ingyenes és reklámmentes. Kérjük, ha teheti, támogassa munkánkat! Köszönjük!

Pusztít a hőség Európában, nem siet a magyar euró – híradó

Bábok jöttek az állatkertbe. Ukrános és urános hírek.

Négy városban forgatták Dánielfy és a Honeybeast közös dalát 

 A Bárcsak lennék című dal egy igazi nyári sláger.

Kacsa, takarítás, gólöröm: a foci-vb vidám pillanatai

Még messze a vége, de máris született néhány új ikon.