A PSG nyerte a BL-döntőt Budapesten

A Kispolgár mobilra készült. Az app ingyenes!

Az Arsenal és a PSG viadalát, az UEFA Bajnokok Ligája döntőjét Budapesten rendezték a Puskás Ferenc Stadionban. A meccs hátteréről itt írtunk.

A mérkőzés elején az Arsenalból Havertz szerzett gólt, majd egy órával később a PSG-s Dembelé büntetőből egyenlített. Az 1-1-es állás miatt a meccset hosszabbították. Majd mivel ekkor sem szerzett senki újabb gólt, végül tizenegyesekkel döntötték el. Ezekből kettőt elrontott az Arsenal, ami pontot tett a mérkőzés végére.

Az eseményre tízezrek érkeztek a fővárosba, teljes gőzzel üzemeltek a szállodák, szórakozóhelyek és a repülőtér is. A két tábor péntek este a Király utcában össze is verekedett. Ez viszonylag enyhe kellemetlenség a két világhírő csapat szurkolóitól, akik ennél jóval nagyobb balhékat is rendeznek időnként. A rendőrség nagy erőkkel készült a biztosításra. Délután egy fiatal a Hősök terén tartott szurkolói eseményen egy játék gépfegyverrel jelent meg, amit a rendőrök elvettek tőle.

A Kispolgár mindenkié.

Szeretnénk, ha minden gyerek olvashatna újságot, előfizetés nélkül. Az app ingyenes és reklámmentes. Kérjük, ha teheti, támogassa munkánkat! Köszönjük!

Garfield

Nagy a baj!

Jó reggelt!

Ne vigyen el a mándruc!

Lecsaptak a veszélyes büfékocsikra, kész a lop-stop törvény – híradó

Autó üldözés Budapesten, dróncsapások, uniós pénzek és jégeső.