Jó reggelt! Ma megsülünk…

A Kispolgár mobilra készült. Az app ingyenes!

Köszöntjük az Ellákat, Analizákat, Edgárokat.

Reméljük, kellemes hétvégétek volt. Brutális idő lesz a héten, így mindenképp kattintsatok hűsítő tippjeinkre a kánikuláról, és vigyázzatok magatokra! És a házikedvenceitekre is.

Ma egy olyan játékról írunk nektek, amire ti már minden bizonnyal nem kattantatok rá. Ez a Facebookon egykor futó Farmville. Ami egyeseknek addiktív, vagyis függőséget okozó volt, másokat pedig baromira idegesített. Ugyanis boldog-boldogtalan meghívókat küldött a játékra.

A Farmville egy farmszimulátor volt, ahol az emberek kaptak egy üres telket, aztán ott kertészkedtek ahelyett, hogy a kertjükkel vagy a szobanövényükkel foglalkoztak volna. Hogy miért tűnt el, arról is szó lesz a mai cikkben. Azóta lett helyette egy csomó legalább olyan addiktív cucc.

Ezenkívül hozunk még kisebb érdekességeket, és ma már friss hírekkel is szolgálunk este.

Legyen szép napotok!

A Kispolgár mindenkié.

Szeretnénk, ha minden gyerek olvashatna újságot, előfizetés nélkül. Az app ingyenes és reklámmentes. Kérjük, ha teheti, támogassa munkánkat! Köszönjük!

Nagyon meleg van és csak rosszabb lesz, narancssárga lett egy miskolci patak – híradó

Az új kormány felszámolja a jelenlegi közmédiát, de Hadházy Ákos munkájára továbbra sem számít. És tacskók.

Sofőr nélküli rekord született Európa leghíresebb pályáján

Teljesen önvezető üzemmódban ment körbe a Nürburgringen egy autó.

Hogy áll az ukrajnai háború?

Oroszország egyre inkább védekezésre kényszerül - és egyre gyakrabban nem sikerül neki.